Producenci
Bestsellery
PMDG 737 NGX (FSX+FSX:SE)
PMDG 737 NGX (FSX+FSX:SE)
259,00 zł
PMDG 777-200LR/F (FSX+FSX:SE)
PMDG 777-200LR/F (FSX+FSX:SE)
348,00 zł
TrackIR 5 + TrackClip + czapka TrackHat
TrackIR 5 + TrackClip + czapka TrackHat
989,00 zł 910,00 zł
szt.
TrackIR 5 + TrackClip + TrackClip Pro + czapka TrackHat
TrackIR 5 + TrackClip + TrackClip Pro + czapka TrackHat
1 199,00 zł 1 099,00 zł
szt.
X-Plane 11 - Aerosoft Edition
X-Plane 11 - Aerosoft Edition
299,00 zł

Zwroty i reklamacje


Rękojmia i gwarancja

Naszym obowiązkiem prawnym jest dostarczenie zamówionego towaru bez wad. W przypadku wystąpienia wady zakupionego produktu możesz skorzystać z prawa do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym lub z uprawnień wynikających z gwarancji (o ile gwarancja na produkt została udzielona). Procedura reklamacyjna została opisana w Regulaminie naszego sklepu.

Niektóre z oferowanych przez nas produktów mogą być objęte gwarancją sprzedawcy lub producenta. W takim wypadku warunki udzielanej gwarancji opisane są w karcie gwarancyjnej dostępnej do pobrania na stronach produktu w zakładce "Pliki do pobrania" (na dole strony z jego opisem). Karta gwarancyjna jest również wysyłana w przesyłce razem z zamówionym produktem.Prawo odstąpienia od umowy, zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony w naszym sklepie produkt, wyślij do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Procedura nie jest skomplikowana i została opisana w Regulaminie naszego sklepu.

Duża część sprzedawanego w naszym sklepie asortymentu to pudełkowe wydania gier, fabrycznie nowe i zafoliowane. W przypadku zerwania folii zabezpieczającej, produkty takie nie podlegają zwrotowi, ponieważ uzyskujesz dostęp do znajdujących się w pudełku numerów seryjnych lub kodów aktywacyjnych. Możesz zwrócić taki produkt tylko w takim stanie w jakim został do Ciebie wysłany czyli fabrycznie zafoliowany.

Jeśli kupujesz produkt cyfrowy w postaci kluczy aktywacyjnych (np. STEAM KEY) lub doładowywujących konta (np. kody VFRPOLAND.COM) prosimy pamiętaj, że klikając na przycisk "potwierdzam zakup", zgadzasz się na to, aby sklep Pilots.pl umożliwił Ci dostęp do cyfrowych dóbr natychmiast po zakończeniu transakcji (zaksięgowaniu wpłaty) z pominięciem 14-dniowego okresu wycofania z niej. Tym samym zrzekasz się swojego prawa do odstąpienia od zakupu.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl